Mapa

— English version follows, please scroll down —

Přestože se ke „kalhotové“ vzpomínce přidalo několik tisíc lidí, někteří z vás žádného „kalhotáře“ na ulici nepotkali. Možná to bylo tím, že jste se třeba jen o pár minut minuli, nebo jste ve stejnou chvíli stáli pár desítek metrů od sebe a vzájemně jste se neviděli.

Právě k tomu, abyste mohli potkat co nejvíce kalhotářů, slouží tento formulář. Můžete do něj vyplnit místo a čas, kde budete 18.12. vzpomínat na Václava Havla – ať už s kalhotami ohrnutými či nikoliv. Do formuláře můžete uvést i více míst, pokud budete například dopoledne ve škole a odpoledne na nějaké vzpomínkové akci.

Na mapě, kterou podle Vašich odpovědí průběžně doplňujeme, si poté můžete vyhledat, zda ve Vaší blízkosti nevzpomíná na Václava Havla i někdo další.


This form serves you, the short trousers participants. Are you rolling your trousers this year? Are you remembering the anniversary in any other way? Please mark the time and place where you will be present 18 December this year. We are updating the map regularly so you can search for other participants and activities near by.